Nenašli ste požadovaný materiál alebo máte záujem o ďalšie objemové zľavy? Potrebujete poradiť alebo máte špeciálnu otázku?
Vyžiadajte si našu cenovú ponuku na stavebný materiál
Máte cenovú ponuku? Dojednáme za Vás nižšiu cenu!

Súťaž !

Súťaž !

Usporiadateľ súťaže

KSW Slovakia, s.r.o.,
Na Rúrkach 39,
080 01 Prešov
IČO: 36 488 810

Trvanie súťaže

20.11.2012 - 6.1.2013

Účastník súťaže

Účastníkmi súťaže sa stanú všetci fanúšikovia facebookovej stránky onlinestavebniny na Slovensku http://www.onlinestavebniny.sk (http://www.facebook.com/pages/onlinestavebninysk/482001321834750?ref=hl) na facebooku, ktorí budú zdieľať našu súťaž na svojej nástenke pre svojich priateľov. Informáciu o tom, že účastník súťaže je zaradený do žrebovania, neposkytujeme, pretože je do nej pri splnení podmienok zaradený automaticky.

Podmienky účasti v súťaži

Podmienkou účasti v súťaži je pridať si facebookovú stránku onlinestavebniny medzi obľúbené stránky v profile facebook a zdieľať súťaž na svojej nástenke pre všetkých svojich priateľov.

Výherca, žrebovanie a ceny

Každý účastník súťaže získava zľavu 20E na nákup v hodnote vyššej ako 1000E v e-shope www.onlinestavebniny.sk. Zľavu si teda môže uplatniť každý, kto je v čase nákupu fanúšikom facebookovej stránky onlinestavebniny.sk. Výhercom hlavnej ceny sa stane vyžrebovaný účastník súťaže. Žrebovanie sa uskutoční 10.1.2013.

Súťaží sa o

Hlavnú cenu: Návrh a realizácia osvetlenia kuchyne modernými LED diódovými svetlami v hodnote 300E od KSW Slovakia, s.r.o.

Cenu poskytuje do súťaže usporiadateľ.

Oznámenie výhry

O výhre bude výherca oboznámený do 7 dní od žrebovania prostredníctvom elektronickej pošty alebo pošty portálu facebook.com.

Práva usporiadateľa

Usporiadateľ si vyhradzuje právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa súťaže podľa vlastného uváženia. Usporiadateľ si vyhradzuje právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž. Usporiadateľ je oprávnený použiť počas súťaže ďalšie podporné aktivity, v ktorých môžu účastníci súťaže získať špeciálne prémie za pohotové, opakované, alebo viacnásobné zapojenie sa do súťaže. Usporiadateľ si týmto vyhradzuje právo na posúdenie splnenia všetkých podmienok súťaže zo strany účastníkov súťaže a tiež právo na prípadné vylúčenie účastníka zo súťaže. Neznalosť ustanovení týchto pravidiel nezakladá nárok na reklamáciu alebo akékoľvek iné nároky a nebude sa na ňu prihliadať. Súťaž nie je hazardnou hrou v zmysle zákona č. 171/2005 Z.z. o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

15.1.2013: vyhodnotenie sútaže nájdete tu

 

Energetický certifikát

27.6.2016 Predávate, kolaudujete alebo prenajímate vašu stavbu? Nenechávajte to na náhodu, ale využite túto službu. Dodržte zákon 555/2005 Z.z. a dajte si vypracovať energetický certifikát: a) pri kolaudácií ­ pre novostavby alebo pre rekonštrukcie budovy b) pri... viac

Minerálne vaty ISOVER až so 40% zľavou!

20.5.2015 Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku - minerálne vaty značky ISOVER z našej aktuálnej ponuky si v tomto období môžete zakúpiť až so 40% zľavou! Ak sa potrebujete poradiť pri výbere materiálu alebo výpočte množstva, kontaktujte nás na našej... viac

Výhodná akcia na YTONG !

6.10.2013 Chystáte sa stavať dom a váhate, aký materiál použiť na hrubú stavbu? Práve pre Vás tu máme akciu na pórobetón Ytong až do 35% ! Práca s týmto materiálom je jednoduchá,presná a rýchla, čo sa odzrkadlí aj na cene práce.... viac
Partneri